DSACategoryId/20000000000008/20000000000142/20000000001185

Pearl Drops Smokers Leke Çıkartıcı Jel Diş Macunu 75 Ml

Marka: Pearl Drops
23,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Pearl Drops Smokers Leke Çıkartıcı Jel Diş Macunu 75 Ml

Özel beyazlatıcı formüle sahip Pearl Drops Smokers Leke Çıkartıcı Jel Diş Macunu, sigaranın diş yüzeyinde bıraktığı kalıcı lekeleri ortadan kaldırır. Formülündeki beyazlatıcı özellik, diş yüzeyini aşındırmadan temizleme etkisi sağlar. 

Mikro parçacıklar sayesinde diş yüzeyini kolayca temizleyen Pearl Drops Smokers Leke Çıkarıcı Jel Diş Macunu, dişlerinizin doğal rengine kısa sürede kavuşmasına katkıda bulunur. Lekeleri temizleme işleminin yanı sıra diş yüzeyinde koruma etkisi sağlayarak yeni lekelerin oluşumunu da engeller. Hoş ve ferahlatıcı kokusu sayesinde ağızda rahatlatıcı bir aroma tadı bırakır. İçeriğinde ağartıcı bulunmayan diş macunu modeli, asidik bir ürün değildir. 

Net Miktar (g/ml)
75

Menşei
İNGİLTERE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ERAY PAZ.VE DIŞ TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi