DSACategoryId/20000000000010/20000000001280/20000000010762

Pattex Japon Yapıştırıcı 3 G

Marka: Pattex
9,90 TL
6,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Pattex Japon Yapıştırıcı 3 G

Pattex Japon Yapıştırıcı, çeşitli malzemeler için yüksek performans formülü ile anında yapıştırır. Pattex Japon, plastik (PVC, ABS, polistren, polistrol), ahşap, metal, Çin porseleni, seramik, deri, kauçuk, mantar, mukavva vb. gözenekli ve gözenekli olmayan yüzeyleri yapıştırmak için kullanılır. Tek komponentli ve solvent içermeyen yapıştırıcı, çabuk kurur, saniyede yapıştırır. Isı direnci yüksektir, az bir miktar kullanılarak anında yapıştırır.


Yapıştırılacak malzeme kuru, yağ ve tozdan arındırılmış olmalıdır. Yapıştırılacak yüzeye Pattex Süper Japon damlatılır ve hemen preslenir. Presleme işlemine bir kaç saniye devam edilir ve yapışma sonuçlanır. Taşan kısımlar kurumadan etil asetat ile temizlenebilir. Çocukların erişebileceği yerlerden uzak tutulmalıdır. Göz ve deri temasından kaçınılmalıdır. Gözle temas durumunda derhal bol su ile yıkanmalı ve doktora başvurulmalıdır. 

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
İRLANDA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
TÜRK HENKEL KİMYA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi