DSACategoryId/20000000000005/20000000070652/20000000010310

Pastavilla Napoliten Makarna Sosu 300 G

Marka: Pastavilla
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Pastavilla Napoliten Makarna Sosu 300 G

Pastavilla sosları, özenle seçilmiş domateslerden, el değmeden sıcak buhar ile soyulup, otomatik makinelerde doğrandıktan sonra içerisine çeşitli baharatlar eklenerek saklanır. 


Pastavilla Napoliten Makarna Sosu; soğan ve sarımsağın güzel aroması ve maydanozun hoş kokusundan elde edilir. Kullanıma hazır, pratik, lezzetli bir sostur. Pastavilla Napoliten sos, kabukları sıcak buhar ile soyulan ve otomatik makinelerde doğranan domateslerden elde edilir. Domatesler bu sayede ilk günkü doğallığını ve tazeliğini korumaya devam eder. Güvenle ve afiyetle tüketebilirsiniz. Kullanıma hazır olan bu sosu, arzunuza göre sıcak veya soğuk olarak tüketebilirsiniz.


Servis önerisi: Makarnanızı pişirdiğiniz esnada suyundan bir miktar alıp, tavada arzu ettiğiniz ölçüde Napoliten sos ile karıştırarak ısıtabilir, ısıttığınız sosu süzdüğünüz makarnanıza karıştırarak lezzetli bir ana yemek hazırlayabilirsiniz. Sosun üzerine serpeceğiniz Parmesan Peyniri ise, yemeğinizin lezzetine lezzet katacaktır. Afiyet olsun.


Pastavilla Napoliten Makarna Sosu 310 gr.'lık cam kavanozda mutfağınıza ulaşmaktadır. Napoliten sosunu, güneş ışığına maruz bırakmadan serin ve kuru yerde muhafaza etmeye özen gösteriniz.

( ) Sepetinize Eklendi