DSACategoryId/20000000000005/20000000070652/20000000010310

Pastavilla Meksikan Makarna Sosu 300 G

Marka: Pastavilla
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Pastavilla Meksikan Makarna Sosu 300 G

Pastavilla sosları, özenle seçilmiş domateslerden elde edilir. El değmeden sıcak buhar ile soyulup, otomatik makinelerde doğrandıktan sonra içerisine çeşitli baharatlar eklenerek saklanır. 


Pastavilla Mexican Makarna Sosu; içeriğindeki doğal ürünler ve baharatlarıyla, hafif acılı, Türk damak tadına uygun, kullanıma hazır, pratik, lezzetli bir sostur. Pastavilla Meksikan sos, kabukları sıcak buhar ile soyulan ve otomatik makinelerde doğranan domateslerden el değmeden hazırlanır. Domatesler bu sayede ilk günkü doğallığını ve tazeliğini korumaya devam eder. Güvenle ve afiyetle tüketebilirsiniz.


Servis önerisi: Makarnanızı pişirdiğiniz esnada suyundan bir miktar alıp, tavada arzu ettiğiniz ölçüde Meksikan sos ile karıştırarak ısıtabilir, ısıttığınız sosu süzdüğünüz makarnanıza karıştırarak lezzetli bir ana yemek hazırlayabilirsiniz. Afiyet olsun.


Pastavilla Mexican Makarna Sosu cam kavanozda mutfağınıza ulaşmaktadır. Meksikan sosunu, güneş ışığına maruz bırakmadan serin ve kuru yerde muhafaza etmeye özen gösteriniz.( ) Sepetinize Eklendi