DSACategoryId/20000000000010/20000000000159/20000000070708/20000000070572

Paşabahçe Kapaklı Yuvarlak Tencere Borcam 2 L

Marka: Borcam
49,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Paşabahçe Kapaklı Yuvarlak Tencere Borcam 2 L

Paşabahçe Kapaklı Yuvarlak Borcam Tencere ile yemeklerinizi pişirebilir, sunabilir veya güvenle saklayabilirsiniz. Borcam tatlı, tuzlu veya diğer türlü yiyeceklerin hazırlanması, pişirilmesi ve sunumu için uygundur.


Ürün içeriğinde 1 adet 2 lt.'lik çapa sahip yuvarlak tencere ve tencere ile uyumlu kapak bulunmaktadır. Toplam 2 parçadan oluşan Paşabahçe Borcam Yuvarlak Tencere ile lezzetli yemekleri pratik bir şekilde hazırlayabilir, cam olduğundan dolayı yemekleri pişerken izleyebilirsiniz. Üstelik Borcam tencere ile yemek yaparken sürekli kapağı kaldırmadığınız için ısı kaybı yaşanmaz, böylelikle yemekler daha çabuk pişer ayrıca enerji tasarrufu yapmış olursunuz.


Borcam, yapısında bulunan maddelerin özelliği ve temperlenmiş olması nedeniyle ısıya ve kimyasal etkilere dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Fırında, mikrodalgada, seramik ocaklarda, alev dağıtıcı ile gazlı ocak üzerinde kullanabilirsiniz. Ayrıca buzdolabında ve derin dondurucuda da muhafaza edebilirsiniz.


Borcam'ı uzun süre kullanmak için, ani ve yüksek ısı değişikliklerinden sakınınız. Derin dondurucudan veya buzdolabından çıkardıktan sonra; ısıtma ve pişirme işlemine başlamadan önce oda sıcaklığına gelmesine özen gösterin. Kolayca temizlenebilen Borcam'ı, temizlerken bulaşık teli, temizlik tozu ve benzeri aşındırıcı maddeler kullanmayınız. Elde yıkarken ise cam temizlemeye özel geliştirilen bulaşık süngerleri ile temizlenmesi tavsiye edilir. Aynı zamanda bulaşık makinesinde de yıkanabilmektedir. Borcam'ın maruz kalabileceği maksimum ani ısı değişikliği 180°C'dir. Yavaş yavaş ısıtmak ve soğutmak koşuluyla -30°C'de derin dondurucuya; 300°C'de fırın kullanımına dayanıklıdır.


Paşabahçe Kapaklı Yuvarlak Borcam Tencere ile pişirdiğiniz yemekleri, kap değiştirmeden şık bir şekilde servise sunabilirsiniz.

( ) Sepetinize Eklendi