DSACategoryId/20000000000008/20000000000142/20000000001184

Parodontax Uzman Bakım 1+1 Dış Fırçası

Marka: Parodontax
32,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Parodontax Uzman Bakım 1+1 Dış Fırçası

Parodontax Diş Fırçaları diş eti sorunu olan kişiler için özel olarak tasarlanmıştır. Nazik ve etkili temizlik sağlayarak diş ve diş etlerinizi korumaya yardımcı olur.

Parodontax diş fırçaları diş ve diş etlerinize nazik bir dokunuş sağlarken, dişlerinizi güçlü tutmaya ve diş eti sorunlarına karşı korumaya yardımcı olmak için plakları etkili bir şekilde uzaklaştırmaya yardımcıdır. Her bir Parodontax diş fırçası, yumuşak kıllardan oluşan kompakt fırça başlığıyla nazik ve etkili diş temizliği sağlamaya yardımcı olur. Ergonomik şekilli fırça sapı, dişlerinizi fırçalarken fırçayı güvenli bir şekilde tutmanıza yardımcı olur.

Ürün Nedir?

Parodontax Uzman Bakım Diş Fırçası, diş eti çizgisinin üstüne ve altına etkili bir şekilde erişen inceltilmiş uzun ve yuvarlaklaştırılmış daha kısa kıllara sahiptir*.

*Laboratuvar testinde standart düz kesim diş fırçasına kıyasla

Ne için kullanılır?

Plak, diş eti sorunlarının temel nedenlerinden biridir. Günde 2 kez düzenli fırçalama ile uzaklaşırılmazsa, plak, diş etlerini tahriş edebilir ve sonuç olarak diş eti sorunlarına neden olabilir. Her bir Parodontax diş fırçası, yumuşak kıllardan oluşan kompakt fırça başlığıyla nazik ve etkili diş temizliği sağlamaya yardımcı olur. Ergonomik şekilli fırça sapı, dişlerinizi fırçalarken fırçayı güvenli bir şekilde tutmaya yardımcı olur.

Nasıl kullanılır ?

Dişlerinizi günde 2 kez fırçalayınız. Günük ağız bakım rutinini Parodontax diş macunu ile destekleyebilirsiniz.

( ) Sepetinize Eklendi