DSACategoryId/20000000000007/20000000000137/20000000010523

Parex Twister Temizlik Seti

Marka: Parex
151,50 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Parex Twister Temizlik Seti

Ev temizliğinde çığır açan Parex Twister, pratik kullanımı ve benzersiz sistemi ile büyük bir konfor sağlıyor. Dönen bir mekanizmaya sahip olan Parex Twister Temizlik Seti, kuruluk derecesinin isteğe bağlı olarak ayarlanmasına olanak tanıyor. Böylelikle her yüzey için ayrı bir nem oranı belirlenebiliyor. 

Ergonomik bir yapıya sahip olan ve eşsiz bir temizlik gücü sunan Parex Twister, konforlu bir temizlik imkanı veriyor. Ayarlanabilir sopa boyu ile eğilip kalkma zorunluluğunu ortadan kaldıran temizlik seti, Twister mop'un özel başlığı sayesinde konfor sağlıyor.

Esnek yapısı ile rahatça dönebilen özel başlığı ile ulaşılması imkansız görünen yerleri de kolaylıkla temizleyebilen Parex Twister Temizlik Seti, yüzde yüz mikrofiber paspası ile yüzeylere zarar da vermiyor.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PROVEL TÜKETİM ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi