DSACategoryId/20000000000007/20000000000137/20000000010523

Parex Tornado Temizlik Seti

Marka: Parex
126,50 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Parex Tornado Temizlik Seti

Parex tornado temizlik seti ve özel olarak tasarlanan döner başlığı sayesinde temizlik yapmak oldukça pratik bir hal alıyor. Ergonomik yapısı sayesinde kullanımı kolay olduğu gibi kıvrılabilir başlığı ile ulaşılması zor yerlere erişerek zahmetsizce temizlenmesini sağlıyor.

Üç parçadan oluşan paket içerisinde kova, sap ve paspas kısmı bulunuyor. Paspas kısmında yıkama ve durulama esnasında başlık otomatik olarak dönerek sıkma kolaylığı sağlıyor. Ayrıca değişebilir paspası sayesinde yedek paspas satın alarak temizlik setinizi kolayca yenileyebilirsiniz. Sap kısmı ise parçalara ayrılarak daha az alan kaplıyor ve saklamayı kolaylaştırıyor.

Parex tornado temizlik seti evlerinizin, iş yerlerinizin ve otomobilinizin; ahşap, cam ve seramik yüzey temizliği için kullanıma uygun. Ayrıca ürün, tüm yüzeyleri çizmeden ve kir bırakmadan temizliyor.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PROVEL TÜKETİM ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi