DSACategoryId/20000000000007/20000000000137/20000000010520

Parex Süpürgeç Yer Temizlik Sistemi

Marka: Parex
83,50 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Parex Süpürgeç Yer Temizlik Sistemi

Parex Süpürgeç Yer Temizlik Sistemi, kullan at mop sayesinde evinizde ya da ofisinizde kuru temizliği daha pratik yapabilmeniz için geliştirilmiş bir üründür. 360 derece dönebilen ve pratik bir şekilde değiştirilebilen başlığı sayesinde sert zeminlerde çok rahat temizlik yapmanıza imkan verir.

Parex Süpürgeç ile birlikte kullanılan kullan at özellikli mop bezinin elektrostatik özelliği vardır. Bu özellik sayesinde zemindeki saç, toz, kum gibi süpürmesi zor tozlar mop'a yapışır. İnce yapısı sayesinde dar bölümlere de kolayca girebilen teleskopik sapını boyunuza göre de kolayca ayarlayabilirsiniz. Böylece temizlik yaparken belinizde ve boynunuzda ağrı hissetmezsiniz.

 

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PROVEL TÜKETİM ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi