DSACategoryId/20000000000007/20000000000137/20000000010520

Parex Standart Paspas Ve Ekstra Güçlü Paspas 2Li Set

Marka: Parex
41,25 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Parex Standart Paspas Ve Ekstra Güçlü Paspas 2Li Set

Parex Standart Paspas Ve Ekstra Güçlü Paspas 2'li Set, her yüzeyde hijyenik temizlik yapma imkanı sunuyor. Paketin içinden çıkan iki farklı paspas tipi; standart yüzey temizleyicisi ile emiş gücü son derece yüksek ekstra güçlü paspasdan oluşuyor. Hav ve iz bırakmayan paspasları, saplarına kolaylıkla takıp çıkarabilirsiniz.

Tüm paspas sapları ile rahatlıkla kullanılabilen Parex Standart Paspas Ve Ekstra Güçlü Paspas 2'li Set ile ev, ofis ve iş yerlerinde arzu ettiğiniz hijyenik temizliği yakalayabilirsiniz. Ekstra güçlü paspas, emiş gücü sayesinde ıslak zeminleri anında kurulayarak, sirkülasyonun çok olduğu ofis ve iş yerlerinde iz oluşmasını da önlüyor.

 

 

Net Miktar (g/ml)
2000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PROVEL TÜKETİM ÜRÜNLERİ SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi