Parex Buzdolabı Poşeti 4'Lü

Parex Buzdolabı Poşeti 4'Lü

Marka: Parex
16,90 TL
8,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Buzdolabı poşetleri mutfakta ve evdeki yardımcı gereçlerden biri. Kaliteli bir buzdolabı poşeti ile yemeklerinizi kolay bir şekilde saklayabilirsiniz.

Parex Buzdolabı Poşeti güvenilir ve hijyenik malzemelerden üretilmiş olup, yiyeceklerinizi güvenle saklamanız için tasarlanmıştır. Meyve, sebze, et, kuru gıda gibi besinlerinizi buzdolabında ya da buzlukta tazeliği, tadı ve kokusu bozulmadan muhafaza edebilirsiniz. Her türlü gıda maddesinin ağzı kapatılarak saklanması uygundur.

Buzdolabı poşetlerinin yiyecek dışında da çok çeşitli kulanım alanları vardır. Makyaj malzemelerinizi sınıflandırmak, kalem gibi kırtasiye ürünlerinizi bir arada bulundurmak gibi işlevleri yerine getirebilir. Seyahatlerde de kırılmasını ya da bozulmasını istemediğiniz aksesuarlarınız için ideal bir üründür. 

Migros Sanal Market'in  Mutfak Sarf Malzemeleri reyonundan edinebileceğiniz bu ürünü tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi