DSACategoryId/20000000000008/20000000000141/20000000001180

Papia Tuvalet Kağıdı 32'lı 3 Katlı

Marka: Papia
59,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Papia Tuvalet Kağıdı 32'lı 3 Katlı

B-side teknolojisiyle üretilen Papia tuvalet kağıdının ön ve arka yüzeyi, yumuşak bir doku ile tasarlanıyor. Ürün, her iki yüzeyiyle de cildinizde yumuşacık bir his bırakmayı başarıyor. Papia tuvalet kağıtları; 3, 4 ve 6 kat olmak üzere üretiliyor ve farklı tercihlere hitap ediyor. 3 katlı yapısı, yumuşak ve emici olması ve cilde hiçbir biçimde zarar vermemesi nedeniyle tüketicilerin beğenisini topluyor.

Yüksek emiş gücüne sahip olan Papia tuvalet kağıdı konforlu kullanım olanağı sunuyor. Çocuklarınız için de güvenle kullanacağınız bir hijyen ürünü olmayı başarıyor. Sunduğu kalitenin ve konforun yanı sıra ekonomik fiyat özelliği de taşıyan Papia tuvalet kağıdı dolgun, dayanıklı ve yumuşak yapısıyla dikkat çekiyor. Ürün, emiş gücü ve işlevsel özellikleri yüksek tuvalet kağıdı tercih edenler için iyi bir seçenek oluşturuyor.

Net Miktar (g/ml)
32000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
HAYAT KİMYA SAN.AŞ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi