Panda Yazı Tahtası

Panda Yazı Tahtası

Marka: Reyondan
54,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Panda Yazı Tahtası

Panda Yazı Tahtası teleskobik ayağı ve eğimli yapısı ile hem ergonomik hem de rahat bir üründür. Kalem, silgi ve kalemliği ile satılmaktadır. 3 yaş ve sonrası çocuklar için idealdir. Silinebilir özelliğe sahiptir. Ayak bölümünde kaymayı engelleyici vantuzları bulunmaktadır. En ve boyu 43.5'e 32.5 santimetre olan yazı tahtasına sahiptir. Yüksekliği ise 95.5 santimetredir. Tahtası iki kademeli olarak yükseltilebilmektedir. Panda şeklindedir ve üzerinde çocukların ilgisini çekecek renkler kullanılmıştır. Sökülerek yer kaplamadan saklanabilir.


Panda yazı tahtasının üst bölümünde A'dan Z'ye kadar harfler değişik renklerle, ilgi çekici bir fontta sunulmaktadır. Tahtanın sol tarafında çizimi ve yazım kolaylaştıracak bir cetvel çizilidir. Sağ tarafında ise renkli, ilgi çekici hayvanlar ve isimleri bulunmaktadır. Tahtanın alt bölümünde 0'dan 10'a kadar sayılar ve çarpım tablosu bulunmaktadır.Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi