DSACategoryId/20000000000009/20000000000158/20000000001258

Panda Yazı Tahtası

Marka: Reyondan
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Panda Yazı Tahtası

Panda Yazı Tahtası, çocukların eğlenerek vakit geçirmesine ve ince motor hareketleri gibi becerilerini geliştirmesine imkân tanıyor. Üzerinde eğitici ve öğretici birçok detayın bulunduğu üründe; çocukların öğrenmesini keyifli hâle getirecek renk ve fontta harfler, sayılar, çarpım tablosu ve çizim yapmayı kolaylaştıran cetvel bulunuyor.

3 yaş ve sonrası çocuklar için ergonomik bir yapıda üretilen Panda Yazı Tahtası, teleskobik ayağı sayesinde çift kademeli olarak yükseltilerek çocukların boyuna uygun hâle getirilebiliyor. Kaymayı önleyen vantuzlu ayak yapısı, ürünün güvenli şekilde kullanılmasını sağlıyor. Çocuk sağlığına uygun ham maddelerle üretilen ürün; 43.5 cm eni, 32.5 cm boyu ve 95.5 cm yüksekliği sayesinde istendiğinde kolayca sökülerek yer kaplamadan saklanabiliyor.

Çocukların ilgisini çekecek şekilde tasarlanan panda figürlü ürün; kalem, silgi ve kalemliği ile birlikte geliyor. Kolay silinebilir yüzeyi sayesinde çocuklara hayallerini özgürce somutlaştırma fırsatı veren Panda Yazı Tahtası, tercih yapabileceğiniz 2 farklı renk seçeneğiyle sunuluyor. 

( ) Sepetinize Eklendi