DSACategoryId/20000000000008/20000000000143/20000000001191/20000000070727

Palette Deluxe Saç Boyası Yoğun Renk Açıcı 80 Ml

Marka: Palette
27,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Palette Deluxe Saç Boyası Yoğun Renk Açıcı 80 Ml

Palette Deluxe saç boyası yoğun renk açıcı, etkisini uzun süre gösteren, beyaz saç tellerinde eşsiz bir kapatıcı rolü oynayan bir saç bakım ürünüdür. Bu muhteşem ürün saçlarınızın %30’a kadar daha fazla parlaklık kazanmasını sağlar. Palette Deluxe saç boyası yoğun renk açıcı uyguladıktan sonra, Oloe Gold Elixir bakım maskesi sayesinde de saçlarınız her zamankinden daha yumuşak olur. Argan yağı bulunduran bu bakım maskesi boyama sonrası saçlarınızı besler ve güçlendirir.

Palette Deluxe saç boyası yoğun renk açıcı kutusu içerisinde saçınızı boyamanız için gerekli olan tüm malzemeler ile boyama sonrası saçlarınıza uygulayacağınız saç bakım maskesi bulunur. Ürünü kullanmadan önce üzerindeki kullanma talimatlarını okumanız gerekir. Eğer saçınız çene hizasından uzun ise 2 paket ürün kullanmanız tavsiye edilir.


 

Net Miktar (g/ml)
80

Menşei
ALMANYA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
TÜRK HENKEL KİMYA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi