Pakmaya Instant Maya 3'Lü 30 G

Pakmaya Instant Maya 3'Lü 30 G

Marka: Pakmaya
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Instant maya, evde kullanım için, çok ince granüllerden oluşan tek kullanımlık paket maya anlamına gelir. 3'lü olarak 30 gr'lık paketinde satılır. 


Yaş mayanın rutubet miktarının özel kurutma teknolojileri sayesinde % 4'lere kadar düşürülmüş halidir. Rutubet miktarının çok düşük ve vakumlu paketlerde ambalajlanmış olması sayesinde aktivitesini çok uzun süre koruyabilmektedir.İnstant Maya'nın Kullanım Şekli

Hamur yoğurmaya başlamadan önce doğrudan un üzerine ilave edilir. Önceden eritilmez. Kullanılma Miktarı; 500 - 1000 gr. un için 1 paket Pakmaya kullanılması önerilir.


Serin ve kuru bir ortamda muhafaza etmelisiniz. Bu şartlarda saklandığında 2 yıl raf ömrü vardır.


Pakmaya, tüm üretim faaliyetlerinde çevre ve insan sağlığını korumayı birinci önceliği olarak görür. Bu doğrultuda tüm çalışmalar, örnek bir çevre bilinci ve yürürlükteki yasalar, tüzükler, mevzuat ve prensipler doğrultusunda gerçekleştirilir. Çevreye zarar vermeyecek ve kaynak kullanımında tasarruf sağlayacak uygun teknoloji ve yöntemler uygulanır. Pakmaya ürünlerini güvenle tüketebilirsiniz.


Aktif kuru mayanın 1940'larda, instant kuru mayanın 1970'lerde geliştirildiğini biliyor muydunuz?


Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi