DSACategoryId/20000000000010/20000000001280/20000000010763

Paintpol Pro Tavan Boyası 10 Kg

Marka: Paintpol
54,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Paintpol Pro Tavan Boyası 10 Kg

Birbirinden çeşitli renkleriyle farklılık yaratan Paintpol, innovatif çalışmaları ve her geçen gün daha iyisini yapmayı hedefleyen vizyonu ile cephe boyalarında sektördeki önemli bir yer kazanıyor. Geniş ürün çeşitlerini kaliteyle buluşturup en uygun fiyata sunarak mekanlara estetik dokunuş katmanıza destek oluyor. Su ve solvent bazlı iç ve dış cephe boyaları, özel amaçlı boyalar, incelticiler, yapıştırıcılar, astar ve macun gibi ürünlere yer veren Paintpol, iç ve dış mekanlara şıklık katıyor.

Paintpol Pro Tavan Boyası 10 kg, su bazlı ve mat özelliği ile tavan boyası için ideal nitelik taşıyor. Kolay uygulanabilir yapısı, uzun süreli kullanım imkanı sağlaması ile iç cephe tavan boyasında en çok tercih edilen ürünlerden biri olma niteliği taşıyor. 

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
FORMSAN TEKNİK HIRDAVAT TEKSTİL SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi