DSACategoryId/20000000000008/20000000000150/20000000001332

Orkid Platinum Tekli Normal 8'Li

Marka: Orkid
8,45 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Orkid Platinum Tekli Normal 8'Li

Orkid Platinum Tekli Normal; yumuşak dokusu, geliştirilmiş koruması ve kokuyu hapsetme özelliğiyle öne çıkıyor. Sadece 3 mm kalınlığa sahip olmasına rağmen güçlü emicilik kazandırılan merkezi sayesinde daha yüksek koruma sunuyor. 

Orkid Platinum kanatlı normal ped, yan bariyer görevi de gören pamuksu yumuşaklıkta mikro yastıklarla destekleniyor. Sahip olduğu yumuşacık doku, kullanım konforunu en üst düzeye taşıyor. Yoğun yan emici bariyerler, daha emici malzemelerle desteklenen merkeziyle beraber güvenli bir kullanım sağlıyor. Koku hapsetme teknolojisi kullanılan ürün, kokuları maskelemiyor ve içine hapsederek ferahlığı deneyimlemenize yardım ediyor. 

Benzersiz koruma ve yumuşaklık hissine sahip olan Orkid Platinum Normal'i yoğun olmayan özel günlerinizde tercih edebilir, hareket özgürlüğünün keyfini çıkarabilirsiniz. 

Net Miktar (g/ml)
8000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PROCTER & GAMBLE TÜKETİM MALLARI SAN.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi