DSACategoryId/20000000000008/20000000000142/20000000001184

Oral-B Ultrathin Compact Diş Fırças 1+1

Marka: Oral-B
39,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Oral-B Ultrathin Compact Diş Fırças 1+1

Oral-B Ultrathin Compact Diş Fırçası, büyük diş fırçalarını tercih etmeyen kişiler için kolay ve konforlu bir kullanım sunuyor. Tam boy fırçalara göre daha küçük ve ince bir kafa tasarımına sahip olan fırça, patentli kıl teknolojisiyle özellikle küçük ağızlı kişilerin ağız bakım rutinlerini kolaylaştırıyor. UltraThin kıl teknolojisi, diğer fırçalara kıyasla dişler arasında 2 kat daha derine ulaşıyor. 

Oral-B Ultrathin fırça, dişler arasında ve diş eti çizgisi boyunca her yönden derinlemesine temizlik sağlıyor. Kompakt tasarımı sayesinde diğer fırçaların ulaşamadığı arka azı dişlerine daha iyi erişim sağlanabiliyor. Profesyonel diş temizleme ürünlerinden ilham alınarak tasarlanan yuvarlatılmış kıl uçları, her kullanımda etkili bir temizlik sunarken dişlerinize ve diş etlerinize gereken özeni gösteriyor.

Net Miktar (g/ml)
2000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PROCTER & GAMBLE TÜKETİM MALLARI SAN.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi