Oral - B Pro 2900 2'Li

Oral - B Pro 2900 2'Li

Marka: Oral-B
239,90 TL
229,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Ürün Detayı
  • Önerileriniz

 Dünya çapında diş hekimlerinin tavsiye ettiği 1 numaralı markanın sunduğu Oral-B Pro 2'yi deneyimleyin. 2900 elektrikli diş fırçasının şık sapı dişlerinizi diş hekiminizin tavsiye ettiği gibi fırçalamanızı sağlar: Profesyonel zamanlayıcı ile diş hekiminizin tavsiye ettiği gibi 2 dakika süreyle dişlerinizi fırçalamanızı sağlar ve 30 saniyede bir fırçaladığınız alanı değiştirmeniz gerektiğini size bildirir. Siz sadece fırçayı ağzınızda hareket ettirirken, Oral-B'nin benzersiz yuvarlak başlığı da geri kalan işleri halleder. Daha sağlıklı diş etleri için, standart bir manuel diş fırçasına göre %100'e kadar daha fazla plak giderir ve yüzey lekelerini yok ederek fırçalamanın ilk gününden itibaren gülümsemenizi daha beyaz kılar. Üstelik diş fırçası, fırçalama hızını azaltan ve sert fırçaladığınızda daha nazik fırçalamanız için sizi uyaran tescilli basınç kontrol teknolojisi ile hassas diş etinizi korumaya yardım eder. Basınç Sensörlü Oral-B Pro 2, 2900 diş fırçası, elektrikli diş fırçasına geçmek ve ağız sağlığını iyileştirmek isteyen herkes için vazgeçilmez diş fırçasıdır. Oral-B'nin dünya çapında diş hekimlerinin tavsiye ettiği 1 numaralı marka olmasına şaşırmamalı. Oral-B Pro 2, 2900 şarj edilebilir elektrikli diş fırçası aşağıdaki yedek diş fırçası başlıkları ile uyumludur: CrossAction, 3D White, Sensi Ultrathin, Sensitive Clean, Precision Clean, FlossAction, TriZone, Dual Clean, PowerTip, Ortho Care. %100'e kadar daha fazla plak giderme: yuvarlak başlık manuel diş fırçasına göre 30 günde daha sağlıklı diş etleri için daha iyi temizlik sunar


Diş etlerinizi korur: Basınç kontrolü diş fırçalama hızını azaltır ve fazla sert fırçaladığınızda sizi uyarır


1. günden itibaren yüzeydeki lekeleri çıkararak dişlerinizi nazikçe beyazlatır


2 dk.'lık profesyonel zamanlayıcı ile dişlerinizi doğru süreyle fırçalamanızı sağlar


2 fırçalama modu: günlük temizlik ve diş eti bakımı


İçindekiler: 2 siyah gövde, şarj cihazı, 2 diş fırçası başlığı


Oral-B, dünya çapında diş hekimlerinin kullandığı 1 numaralı marka

Oral-B Pro 2, 2900 şarj edilebilir elektrikli diş fırçası aşağıdaki yedek diş fırçası başlıkları ile uyumludur: CrossAction, 3D White, Sensi Ultrathin, Sensitive Clean, Precision Clean, FlossAction, TriZone, Dual Clean, PowerTip, Ortho Care. 


%100'e kadar daha fazla plak gidermeye yardımcı: Yuvarlak başlık manuel diş fırçasına göre 30 günde daha sağlıklı diş etleri için daha iyi temizlik sunar


Diş etlerinizi korumaya yardım eder: Basınç kontrolü diş fırçalama hızını azaltır ve fazla sert fırçaladığınızda sizi uyarır.


2 dk.'lık profesyonel zamanlayıcı ile dişlerinizi doğru süreyle fırçalamanızı sağlar


2 fırçalama modu: Günlük temizlik ve diş eti bakımı.


İçindekiler: 2 siyah gövde, şarj cihazı, 2 diş fırçası başlığı

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi