DSACategoryId/20000000000008/20000000000142/20000000001184

Oral-B Frozen Şarjlı Diş Fırçası Yedeği 2'li

Marka: Oral-B
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Oral-B Frozen Şarjlı Diş Fırçası Yedeği 2'li

Oral-B Şarjlı Diş Fırçası başlığı, Frozen tasarımı sayesinde küçük çocuklar tarafından ilgiyle karşılanıyor. Çocukların ağız bakımlarını keyifle yapmalarına yardımcı olan başlıklar, ekstra yumuşak kıllarıyla da çocuğunuzun dişlerine nazik bir temizlik hissi sunuyor. Başlıkların çocuklar için özel olarak hazırlanmış tasarımları ise çocuğunuz için diş fırçalamayı çekici hale getiriyor.

Dönen PowerHead yedek başlık yumuşacık kılları sayesinde çocuğunuza ağız bakım alışkanlıklarını en iyi şekilde öğretiyor ve kapsamlı bir temizlik sağlıyor. Çocuğunuzun dişlerini derinlemesine temizlerken diş etlerine de zarar vermeyen Oral-B yedek başlık, Frozen tasarımı ile de diş fırçalama alışkanlığını eğlenceli bir aktiviteye dönüştürüyor.

Oral-B Şarjlı Diş Fırçası Frozen yedek başlıkları ile çocuğunuzun dişleri daima tertemiz ve bembeyaz oluyor.

Net Miktar (g/ml)
2000

Menşei
ALMANYA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PROCTER & GAMBLE TÜKETİM MALLARI SAN.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi