DSACategoryId/20000000000008/20000000000142/20000000001184

Oral-B Diş Fırçası Advantage 3 Boyutlu Beyazlık 40 Orta 1+1

Marka: Oral-B
24,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Oral-B Diş Fırçası Advantage 3 Boyutlu Beyazlık 40 Orta 1+1

ORAL-B kalitesini ve 3 boyutlu beyazlık teknolojisini keşfederek sağlıklı ve bembeyaz dişlere sahip olabilirsiniz. Dişlerinize ve diş etlerinize zarar vermeden temizliğini sağlayacak yumuşak uçlu diş fırçanızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sertlik derecesi 35 olan diş fırçaları ikili set olarak tek bir ambalajda sunuluyor. 

3D beyazlatma teknolojisine sahip diş fırçası ile daha beyaz dişlere sahip olabilirsiniz. Deneyimledikten sonra ORAL-B markasının sunduğu 3D White teknolojisinden vazgeçmek istemeyeceksiniz.

ORAL-B diş fırçasının sapı kolay kavranan patentli bir tasarımdır. Fırçanın uçları, diş macununu tutabilen ve diş yüzeyindeki lekeleri daha etkili şekilde giderebilecek sertliğe sahiptir. Erişilmesi zor noktalara erişebilen kılların yapısı işinizi kolaylaştırır.

Diş fırçalarının 3 ayda bir değiştirilmesi doktorlar tarafından tavsiye edildiğinden ikili paket sizin için avantajlı bir seçim olur.

Net Miktar (g/ml)
2000

Menşei
İRLANDA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PROCTER & GAMBLE TÜKETİM MALLARI SAN.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi