DSACategoryId/20000000000008/20000000000143/20000000010553

Ogx Dolgunlaştırıcı Biotin & Kolajen Bakım Kremi

Marka: OGX
79,90 TL
55,93 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Ogx Dolgunlaştırıcı Biotin & Kolajen Bakım Kremi

Ogx Dolgunlaştırıcı Biotin & Kolajen Bakım Kremi, saçlarınızı boydan boya besleyerek hacim ve parlaklık kazanmasını sağlar. Bileşimindeki Pro Vitamin B7 Biotin saçlara derinlemesine nüfuz ederek yeniden yapılandırır. Kolajen ise saçların kalınlaşmasını sağlarken daha dolgun ve hacimli gözükmesini sağlar. Hidrolize buğday proteinleri ise saçları besleyerek, bakım yapar.

Her gün kullanabileceğiniz Ogx Dolgunlaştırıcı Biotin & Kolajen Bakım Kremi, saçlarınızı ağırlaştırmadan bakım yapar. Daha dolgun ve bakımlı gözüken saçlarınız, banyodan sonra kolay taranır, hemen şekil alır. Şampuanlayarak yıkadığınız saçlarınıza uygulayacağınız krem, düzenli kullanımda etkilerini 15 gün içinde göstermeye başlar.

Net Miktar (g/ml)
385

Menşei
İNGİLTERE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
JOHNSON AND JOHNSON SIHHİ MALZEME SAN.VE TİC.LTD.Ş

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi