DSACategoryId/20000000000008/20000000000143/20000000010552

Ogx Besleyici Ve Kırılma Karşıtı Coconut Milk Serum

Marka: OGX
69,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Ogx Besleyici Ve Kırılma Karşıtı Coconut Milk Serum

Saçlarınıza ekstra güç ve esneklik kazandıran Ogx Besleyici ve Kırılma Karşıtı Coconut Milk Serum, içeriğinde bulunan hindistan cevizi sütü, yumurta beyazı proteini ve besleyici yağlar ile üstün bir bakım performansı sunar. Ürünün lüks ve kremsi dokusu, saçlarınıza fön ve şekillendirici aparatlarla yaptığınız uygulamalar sonucu ortaya çıkan elektriklenmenin önüne geçer. 

Her türlü saç tipine uygulanan Ogx Besleyici ve Kırılma Karşıtı Coconut Milk Serum, zengin içerikli formülü ile saçlarınıza dolgunluk kazandırır. Ürünün kendine has egzotik kokusu, saçlarınızda elegan bir aroma bırakır. Ogx serum ile saçlarınız daha parlak ve daha yumuşak bir görünüme kavuşur. 

Net Miktar (g/ml)
118

Menşei
AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
JOHNSON AND JOHNSON SIHHİ MALZEME SAN.VE TİC.LTD.Ş

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi