DSACategoryId/20000000000008/20000000000150/20000000001334

O.b. Tampon Comfort 16 Adet

Marka: O.B
16,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

O.b. Tampon Comfort 16 Adet

Regl döneminde serbestçe hareket etmek ve dilediğini yapmak isteyenler için O.b. Tampon Comfort 16 adet içeren paket ile rahatlık sağlıyor. Pedlerin aksine vücut içinde kullanılan tamponlar kadınların dilediği gibi hareket etmesine yardımcı oluyor. Bisiklet sürmek, yüzmek gibi sportif faaliyetler de sorunsuzca gerçekleşiyor.

O.b. Tampon Comfort 16 Adet yoğun kanamalar ile geçen dönemlerde sıvıyı emerek sıvının vücuttan dışarı çıkmasını önlüyor. Kıyafetlerin kuru ve temiz kalmasını sağlamasının yanı sıra çıkarma ipi hariç dışarıdan hiçbir şekilde görünmüyor. Bu yüzden kıyafet kısıtlaması yaşamadan rahat bir regl dönemi geçirmek isteyen kadınlar tarafından tercih ediliyor.

Net Miktar (g/ml)
16000

Menşei
ALMANYA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
JOHNSON AND JOHNSON SIHHİ MALZEME SAN.VE TİC.LTD.Ş

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi