Nivea Sun Koruma&Bronzluk Güneş Sütü Gkf 30 200Ml

Nivea Sun Koruma&Bronzluk Güneş Sütü Gkf 30 200Ml

Marka: Nivea
80,90 TL
60,68 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Nivea Sun Koruma&Bronzluk Güneş Sütü Gkf 30 200Ml

Nivea Sun Protect&Bronze Orta Koruma Güneş Losyonu, cilde bronzluk katarken aynı zamanda da güneşin zararlı etkilerine karşı korur. Yenilikçi formülü ile güvenilir güneş koruması sağlar ve cildin doğal bronzlaşma sürecini hızlandırır. Gelişmiş UVA/UVB filtre sistemi ile anında koruma sağlar. Ciltle uyumluluğu dermatolojik olarak onaylanmıştır.


Nivea Sun Protect& Bronze; Nivea Sun’ın diğer güneş koruma ürünleri gibi, gelişmiş UVA/UVB koruma sistemiyle güneşin zararlarına karşı cildimizi anında korurken; geliştirilmiş özel formülü sayesinde cildin doğal melanin üretim mekanizmasını harekete geçirerek, doğal bronzlaşma sürecini hızlandırır. Melanin, cildin doğal yapısında bulunan, cildin zararlı güneş ışınlarına karşı koruyan ve kahverengimsi rengi sayesinde cildin bronzlaşmasından sorumlu bir pigmenttir.


Nivea Protect&Bronze ile güneş yanığı veya erken cilt yaşlanması kaygısı taşımadan güneşin tadını çıkarabilir ve bronz bir tene sahip olabilirsiniz.


Güneşe çıkmadan önce bol miktarda sürün. Özellikle yüzdükten ve kurulandıktan sonra sık sık tekrarlamaya özen gösterin. Yoğun öğle güneşinden ve uzun süre güneşlenmekten kaçının. Bebeklerin ve küçük çocukların doğrudan güneş ışınlarına maruz kalmamasına dikkat edin. Koruyucu kıyafetler giymenin yanı sıra cildinize uygun güneş koruma ürünü kullanın.


NIVEA Sun Protect& Bronze Orta Koruma Güneş Losyonu SPF 30 faktör koruma sağlar. 200 ml.'lik kapaklı ambalajda satışa sunulmuştur.

Detay

( ) Sepetinize Eklendi