Nivea Sun Invisible Protection Transparan Güneş Spreyi Spf 30 200 Ml

Nivea Sun Invisible Protection Transparan Güneş Spreyi Spf 30 200 Ml

Marka: Nivea
85,90 TL
64,43 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Nivea Sun Invisible Protection Transparan Güneş Spreyi Spf 30 200 Ml

Nivea Sun İnvisible Protection Transparan Güneş Spreyi, geliştirilmiş formülü ile anında ve etkin koruma sağlar. Hızlı emilir ve gelişmiş UVA/UVB filtre sistemi içerir. Yağsız ve transparan içeriğe sahiptir. Böylelikle cilt üzerinde kalıntı bırakmaz. Cildi korurken aynı zamanda çekici bir ten oluşmasını sağlar.


Sürülür sürülmez cilt tarafından hızla emilir ve geride hiç iz bırakmaz. Yüksek UVA/UVB filtre sistemi ile güneş yanığına ve uzun vadede ortaya çıkabilecek cilt hasarlarına karşı anında korur. Suya dayanıklı olan Nivea Sun Transparan Güneş Spreyi GKF 30 faktör koruma sağlar. Unutmayın güneşin yararları kadar zararları da bulunmaktadır. Güneş ışınlarına doğrudan maruz kalmak kalıcı hasarlara yol açabilir. Bunu engellemek için mutlaka koruyucu ürünler kullanın.


Güneşe çıkmadan önce bol miktarda uygulayın. Özellikle yüzdükten ve kurulandıktan sonra olmak üzere sık sık tekrarlayın. Yüzünüze püskürtmeyin. Bebek ve küçük çocukları direkt güneş ışığına maruz bırakmaktan kaçının. Kullanmadan önce çalkalayınız.


Nivea Sun Transparan Güneş Spreyi 200 ml.'lik sprey şişede satışa sunulmuştur. Açık tenliler rahatlıkla kullanabilir.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi