Nivea Sun Güneş Yağı Sprey Spf 2 150 Ml

Nivea Sun Güneş Yağı Sprey Spf 2 150 Ml

Marka: Nivea
58,90 TL
44,18 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Nivea Sun Güneş Yağı Sprey Spf 2 150 Ml

Nivea Sun Güneş Yağı, jojoba yağı ile zenginleştirilmiş nemlendirici formülü ile cildin nem seviyesini arttırarak daha uzun süre kalıcı ve daha yoğun bir bronzluk sağlar. Cildi nemlendirirken aynı zamanda da korur.


Suya dayanıklı olan Nivea Sun Güneş Yağı, cildi besleyerek ipeksi bir ten oluşmasını sağlar. Kalıcı, yoğun ve çekici bir bronzluk elde etmek ve cildi korumak için Nivea Sun Güneş Yağı'nı güvenerek kullanabilirsiniz. Nivea Sun Güneş Yağı GKF 2 faktör koruma sağlar.


Güneş yağını her zaman güneşe çıkmadan 20-30 dakika önce sürmeye özen gösterin. Özellikle yüzdükten ve kurulandıktan sonra uygulamayı sık sık tekrar edin. Yoğun öğle güneşinden kaçının. Bebeklerin ve küçük çocukların doğrudan güneş ışınlarına maruz kalmamasına dikkat edin. Koruyucu kıyafetlerin yanı sıra yüksek koruma faktörlü güneş koruyucu ürünler kullanın. Çünkü güneşin zararlı ışınları cilt üzerinde kalıcı hasarlar bırakabilir. Unutmayın: Günün en sıcak zamanında güneş ışınlarına doğrudan maruz kalmaktan kaçının. 11.00 - 15.00 arası genellikle UVA ve UVB ışınlarının en güçlü olduğu zamanlardır.


Nivea Sun Güneş Yağı 200 ml.'lik sprey şişede satışa sunulmuştur.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi