Nivea Sun Çocuk Koruma&Oyun Güneş Spreyi Gkf 50+ 200Ml

Nivea Sun Çocuk Koruma&Oyun Güneş Spreyi Gkf 50+ 200Ml

Marka: Nivea
99,90 TL
59,94 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Nivea Sun Çocuk Koruma&Oyun Güneş Spreyi Gkf 50+ 200Ml

Nivea Sun Çocuklar İçin Güneş Sütü, geliştirilmiş UVA ve UVB filtre sistemi ile hassas çocuk cildini anında ve uzun süreli koruma altına alır. Üstelik ciltte emildikten sonra kaybolan yeşil renkli eğlenceli sprey sayesinde de her bölgeye sıktığınızdan emin olabilirsiniz. Suya karşı uzun süre dayanıklı olan Nivea Sun Güneş Sütü'nü güvenle kullanabilirsiniz.


Nivea Sun çocuklar için güneş sütü, sahip olduğu dengeli UVA ve UVB filtresi ile güneşin zararlı etkilerine karşı güvenli koruma sağlamaktadır. Suya dayanıklı ekstra koruma ile çocuk cildinin doğal UV korumasını güçlendirir. Cilde ilk sürüldüğünde renkli olan losyon, daha sonra ciltte herhangi bir renk bırakmaz.


Nivea Sun Çocuklar İçin Güneş Sütü Yüksek Korumalı yanı 50 faktör GKF ( Güneş Koruma Faktörü) koruma değerine sahiptir.


Nivea Sun Çocuklar İçin Güneş Sütü'nü güneşe çıkmadan önce sürün. Sürüldüğü andan itibaren koruma sağlar. Özellikle yüzdükten ve kurulandıktan sonra uygulamayı sık sık tekrar etmeye özen gösterin. Küçük çocukların doğrudan güneş ışınlarına maruz kalmamasına dikkat edin ve koruyucu kıyafetlerin ( şapka, t-shirt, şort) yanı sıra, yüksek koruma faktörlü güneş koruyucu ürünleri özellikle güneşe maruz kalan bölgelerde (yüz, kollar, bacaklar) yoğun olarak kullanın.

Detay

( ) Sepetinize Eklendi