DSACategoryId/20000000000008/20000000000151/20000000001229/20000000070190

Nivea Invisible Black And White Power Erkek Mini Deodorant Sprey 35 Ml

Marka: Nivea
8,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Nivea Invisible Black And White Power Erkek Mini Deodorant Sprey 35 Ml

Nivea Invisible Black and White Power Erkek Mini koyu renk giysilerde beyaz iz bırakmayan ve açık renkli giysilerde sarı leke oluşumunu azaltan bir deodoranttır. 48 saat etkili formülü ile her an yanınızda olacak bu sprey ile hem şıklığınızı hem konforunuzu koruyacaksınız. Kullanırken dik şekilde ve 15 cm. mesafeden sıkılır. Ürünü uyguladıktan sonra kıyafetleri giymek için ürünün 1-2 dakika kuruması beklenir. Tahriş olmuş cilde uygulanmaz. %0 Alkol oranına sahiptir. Boya maddesi içermez. Ciltle uyumu dermatolojik olarak test edilmiştir.


Nivea Black&White, beyaz izlere karşı özel bir teknoloji kullanır: Alüminyum tuzları bir emülsiyonda çözülür ve maskeleyici yağlarla kaplanır, bu da izleri görünmez yapar. Sarı lekelere karşı koymak için ise özel bir leke karşıtı bileşim içeren yeni bir teknoloji kullanır. Bu içerik leke, bileşenleri ulaşmadan önce tekstil dokusunu korur. Böylelikle lekeler yüzeyde kalır ve kolayca yıkanabilir.


Sarı lekeler kıyafetlerde yıkandıkça oluşur. Bu lekelerin oluşumuna deodorantların içerisindeki pudra maddeleri, ciltteki yağ, kıyafetlerdeki terin su ve deterjanla birbirini etkilemesi gibi bir çok faktör yol açar. Bu kimyasal tepkime iplikte çıkmayan sarı bir leke katmanı oluşturur. Her yıkamayla kumaş daha fazla sararır ve sertleşir.

Net Miktar (g/ml)
35

Menşei
ALMANYA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
NİVEA BEİERSDORF TURKEY KOZMETİK SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi