Neutrogena Visibly Clear 3 İn 1 Temizleme Jeli 100 Ml

Neutrogena Visibly Clear 3 İn 1 Temizleme Jeli 100 Ml

Marka: Neutrogena
27,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Neutrogena Visibly Clear 3 İn 1 Temizleme Jeli 100 Ml

Neutrogena Visibly Clear 3'ü 1 Arada Temizleme Jeli, siyah noktaların 7 gün içerisinde azalmasına yardımcı olur. Cildin ihtiyacı olduğu günlük bakımın tamamlanmasını sağlar. Üstelik cildi kurutmadan gözeneklerdeki siyah noktaya sebep olan kiri ve yağı derinlemesine temizler.

Neutrogena Visibly Clear
jeli hem günlük bakım, günlük peeling için hem de haftalık bakımı gerçekleştirmek için maske olarak kullanabilirsiniz. 3 farklı bakım çeşidini Neutrogena Visibly Clear gerçekleştirebilirsiniz.

Günlük Peeling:
Mikro taneciklerle zenginleştirilmiş formülü sayesinde ciltteki ölü hücrelerin atılmasına, siyah noktaların giderilmesine ve tıkalı gözeneklerin açılmasına yardımcı olur.

Haftalık Maske: Cildinizin parlamasını engelleyerek pürüzsüz ve temiz kalmasını sağlar.

Neutrogena Visibly Clear Temizleme Jelini, Migros Sanal Market'in  Yüz Temizleme Ürünleri reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi