DSACategoryId/20000000000005/20000000000122/20000000001092/20000000010262
Nestle Polo Delikli Nane 34 G

Nestle Polo Delikli Nane 34 G

Marka: Polo
2,00 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Nestle Polo Delikli Nane 34 G

POLO Delikli Nane, ilk defa 60 yıl önce, 1948 yılında İngiltere’de üretildi. POLO ismini, İngilizcede soğutucu anlamına gelen “polar” kelimesinden almaktadır. 


1997 yılında Türkiye’de satılmaya başlanan POLO Delikli Nane, çok kısa zamanda tüm Dünya’da olduğu gibi, Türk naneli şeker severlerin de en çok sevdiği naneli şekerlerden birisi oldu. Kendine has kusursuz şekli POLO’yu tüm şekerlerden ayırırken aynı zamanda eğlenceli bir yeme deneyimini de yanında getiriyor. Şeklinin yanı sıra, her bir POLO şekerinin üzerindeki estetik kabartmalı POLO baskısı, pürüzsüz dokusu ve keskin beyaz rengiyle bir naneli şekerden çok daha fazlası olduğunu tüm naneli şeker severlere benimsetmeyi başardı. Bir pakette 23 adet şeker bulunması sayesinde de POLO Delikli Nane, eşsiz naneli şeker deneyimini tüm sevdiklerinizle paylaşmanıza yardımcı oluyor.


POLO Delikli Nane, ilk üretiminden itibaren geçen 60 yıl içinde, sadece bir naneli şeker olmayı reddediyor. Delikli nane, eşsiz nane deneyimini tadan herkese küçücük bir özelliği; yani kedine has şekliyle farkını her daim ortaya koyduğunu gösteriyor. Kendine has şekli, onu yalnızca ferahlatan bir nane şekeri olmanın ötesine taşıyor; hem eğlenceli hem de farklı kılıyor.

Net Miktar (g/ml)
34

Menşei
İNGİLTERE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
NESTLE TÜRKİYE GIDA SAN.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi