Nestle Classic Bitter Tablet 70 G

Nestle Classic Bitter Tablet 70 G

Marka: Nestle
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Nestle Classic Bitter Tablet 70 G

Nestle Bitter Tablet 80 gr., çikolata konusunda engin deneyime sahip Nestle tarafından üretilmiş enfes bir çikolatadır. Bitter çikolatayı tüm güzelliği ile sizlere sunan bu ürün, damakta eriyen yapısı, yoğun lezzeti ve kolay tüketmeye uygun 80 gramlık paketi ile çikolata krizlerinize son verir. Bitter çikolata tutkunları için ideal bir üründür. Hijyenik koşullarda üretilip paketlenmiştir. Büyük küçük herkesin seveceği bir lezzettir.


Dünya üzerinde 500 üretim merkezi bulunan Nestle, Türkiye’de 1900’lerin başında Karaköy’de açılan ilk şubesi ile Türkiye’yi çikolatayla tanıştırdı. Türkiye’nin ilk çikolata fabrikasını 1927’de İstanbul Feriköy’de kuran Nestlé, Türkiye’de çikolata ile birçok ilki gerçekleştirdi. İlk fıstıklı çikolata olan Nestle Damak, ilk sürme çikolata ChokellaNestlé aracılığıyla Türk tüketicisiyle buluştu. Üretimini 1990 yılında Karacabey’deki modern tesislerine taşıyan Nestlé, birçok yeni ürünü ile 100 yılı aşkın süredir Türkiye’nin damak tadına en uygun çikolatasını üretmeye, Türk tüketicisine eşşiz lezzetler sunmaya devam ediyor.


Çikolatalarınızı saklarken düşük nemli ortamlarda muhafaza etmeye özen göstermelisiniz. Buzdolabı çikolatanın saklanması için elverişli değildir. Çikolatanın ham maddesi kakaodan elde edilmiş olan kakao yağı hassas bir yapıya sahip olduğundan, yüksek ısı ve neme maruz kalması halinde kristal yapısı bozulur ve kristalleri yüzeye çıkar Bu kristaller tekrar soğumaya başladığında çikolatanızın üzerinde beyazlık oluşur. Bu durum çikolatanın tadını bozmasa da görünümünü etkiler. Çikolata kokuyu çok rahat emen bir yapıya sahip olduğu için hava sızdırmayan kokusuz ortamda muhafaza edilmelidir.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi