Nestle Bitter Portakallı 70 G

Nestle Bitter Portakallı 70 G

Marka: Nestle
5,45 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Nestle Bitter Portakallı 70 G

Nestle Bitter Portakallı,  bitter ve meyve karışımını sevenler için enfes bir lezzettir. Bitterin yoğun lezzetini ona çok yakışan portakal ile yumuşatan ve uyumlayan bu çikolata gün içerisinde açlığınızı bastıracak, tatlı ihtiyacınızı giderecektir. portakal kabukları düzenli aralıklarla bitter çikolatanın içerisine yerleştirilmiştir. İlk ısırıktan itibaren portakalın kokusunu ve tadını alabilirsiniz. %51 kakao oranı mevcuttur. 

Dünya üzerinde 500 üretim merkezi bulunan Nestle, Türkiye’de 1900’lerin başında Karaköy’de açılan ilk şubesi ile Türkiye’yi çikolatayla tanıştırdı. Türkiye’nin ilk çikolata fabrikasını 1927’de İstanbul Feriköy’de kuran Nestlé, Türkiye’de çikolata ile birçok ilki gerçekleştirdi. İlk fıstıklı çikolata olan Nestle Damak, ilk sürme çikolata Chokella Nestlé aracılığıyla Türk tüketicisiyle buluştu. Üretimini 1990 yılında Karacabey’deki modern tesislerine taşıyan  Nestlé, birçok yeni ürünü ile 100 yılı aşkın süredir Türkiye’nin damak tadına en uygun çikolatasını üretmeye, Türk tüketicisine eşşiz lezzetler sunmaya devam ediyor.

Çikolatalarınızı oda sıcaklığında saklamaya özen göstermelisiniz. Unutmayın ambalajı açılmış olan çikolataların üzerinde bir süre sonra beyaz benekler oluşacak ve bu çikolatanın tadını bozacaktır. Bunu engellemek için çikolatalarınızı nemden uzak ve kuru bir yerde muhafaza etmelisiniz.

Nestle Bitter Portakallı Çikolatayı Migros Sanal Market'in  Çikolata reyonundan  satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi