Nestle Antep Fıstıklı Baton 35 Gram

Nestle Antep Fıstıklı Baton 35 Gram

Marka: Nestle
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Nestle Antep Fıstıklı Baton 35 Gram

Nestlé Classic, Türkiye’de açtığı ilk fabrikasıyla, yüz yılı aşkın tecrübe ve ustalığıyla çikolata severlere kaliteli ürünler sunarken, tadı da damakta uzun kalır.


Türkiye’nin çikolata tarihinde önemli bir yeri olan Nestlé’nin, tecrübesini arkasına alarak çikolata tutkunlarına uzun uzun karıştırılarak ürettiği Nestlé Classic Antep fıstıklı sütlü çikolatanın tadı damakta uzun kalır. Yenilenen paketiyle de raflarda dikkat çeken Nestlé Classic Antep fıstıklı sütlü çikolatanın yanında bol sütlü çikolata, beyaz çikolata, 55% kakaolu bitter çikolata, bitter fıstıklı çikolata, bitter portakallı çikolata, bitter üzüm fındık bademli çikolatasıyla da çikolata severlerin vazgeçilmezlerinden olmaya devam ediyor.


Nestlé Classic, Antep fıstıklı sütlü çikolata, tadının damakta uzun kalan tadıyla, siz ve sevdiklerinizin neşeli anlarını daha uzun yaşamanıza katkı sağlıyor. Bu keyfi siz de paylaşın!


Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi