DSACategoryId/20000000000006/20000000001142/20000000070178
Nescafe Gold Decafein 100 G

Nescafe Gold Decafein 100 G

Marka: Nescafe
39,50 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Nescafe Gold Decafein 100 G

NESCAFE Gold’un hikayesi, dünyanın önce gelen kahve tarımı uzmanlarımızın sadece birinci sınıf Arabica ve Robusta kahve çekirdeklerini özenle seçmeleri ile başlar. Yumuşak içimi, zengin ve cezbedici kokusu ise kahve çekirdeklerinin özel bir oranda usta ellerce harmanlanması ve altın seviyede kavrulması sayesinde sağlanır.


Altın Mükemmellik

NESCAFE Gold, 75 yılı aşkın kahve tecrübemizin, uzman ellerimizin hüneri ile birleşmesinin bir ürünüdür. Altın mükemmellik diye adlandırdığımız bu kalite seviyesi, tüketiciye sunduğu %100 kahve keyfi anlarıyla kahve dünyasının çıtasını yükseğe çıkarmıştır.


Değerli Anlar

NESCAFE Gold lezzetli bir kahve deneyiminden fazlasını sunar. Sevdiklerinizle paylaştığınız değerli anları veya kendinize ayırdığınız keyif anlarını üstün kalitesi yumuşak tadı ve zengin kahve kokuysu ile altın deneyimlere dönüştürür.


NESCAFE Planı

NESCAFE %100 Robusto ve Arabica kahve çekirdeklerinden üretilir. 1060’lardan beri kahve çiftçileriyle çalışıyor, mahsül üretim methodlarını ngeliştirişmesine yardımcı olarak sürdürülebilir kahve üretimine katkıda bulunuyoruz. Her yıl direk olarak 170.000’den fazla kahve çiftçisi ile çalışıyoruz. Daha iyi yetiştiricilik yöntemleri kullanmaları için desteklediğimiz yerel çiftçiler ile birlikte gelecek jenerasyonların da lezzetli NESCAFE’nin tadını çıkarmalarını garanti altına alıyoruz. Net Miktar (g/ml)
100

Menşei
İNGİLTERE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
NESTLE TÜRKİYE GIDA SAN.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi