DSACategoryId/20000000000006/20000000001142/20000000070178
Nescafe Gold 14'Lü Paket 28 G

Nescafe Gold 14'Lü Paket 28 G

Marka: Nescafe
10,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Yemek Tarifi
  • Önerileriniz

Nescafe Gold 14'Lü Paket 28 G

Özel Arabica kahve çekirdeklerinden üretilen Nescafe Gold'un eşsiz aroması gün boyu size eşlik edecek. Diğer kahve çekirdeklerine oranla 10 kat daha ince öğütülen Nescafe Gold'un kokusunu, her pakette en taze haliyle alabileceksiniz. Kolay açılan ve sadece sıcak suya ihtiyaç duyan Nescafe Gold ile ofiste, okulda ve evde kahve zevkinizi bir adım ileriye, pratik bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Nescafe paketlerini dilediğiniz yere taşıyabilir, çantanızda muhafaza edebilir, dilediğiniz kişiyle kahve zevkinizi paylaşabilirsiniz. Her paket içeriğinde tek içimlik Nescafe Gold bulunur. Paketi açtıktan sonra kahvenizi dilerseniz süt ya da süt tozu ile dilerseniz sade tüketebilirsiniz. Kahvenizi içtiğiniz sertlik derecesine göre şeker de ilave edebilirsiniz.

 

Net Miktar (g/ml)
28

Menşei
İTALYA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
NESTLE TÜRKİYE GIDA SAN.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Bir tatlı kaşığı (2 g) Nescafe üzerine kaynatılıp 1 dakika bekletilmiş 200 ml. sıcak suyu ekleyin. Arzu ederseniz, Nestle Coffee Mate veya süt ekleyebilirsiniz.

( ) Sepetinize Eklendi