DSACategoryId/20000000000006/20000000001142/20000000070180

Nescafe Dolce Gusto Chococino Kahve 256 G

Marka: Nescafe
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Nescafe Dolce Gusto Chococino Kahve 256 G

Özenle seçilmiş yoğun aromalı kakao çekirdekleri, bol köpüklü sütle Choccocino'da buluştu. Kusursuz aroması ve kadifemsi kıvamıyla Choccocino, çikolatanın tutkulu lezzetine karşı koyamayanlar için mükemmel bir seçim. 


Choccocino kapsül kutusu içerisinde 16 adet kapsül vardır, 8 kakao kapsülü- 8 süt kapsülünden oluşur. 16 kapsül= 8 bardak.


Nescafe Dolce Gusto kapsüllerinin genel özellikleri

İlk günkü gibi taze ve muhteşem aromaya sahiptir. Nescafe Dolce Gusto'nun kapsüllerinin içerisinde hapsedilen kahveler, tazeliğini ilk paketlendiği günkü gibi korur. Nescafe Dolce Gusto içeceklerini yapmak için kapsülü makineye yerleştirip düğmeye basmanız yeterli.


Akıllı kapsül ne demektir?

Maksimum 15 bar basınçla çalışan Nescafe Dolce Gusto kahve makineleri, Nescafe Dolce Gusto'nun akıllı kapsülleri sayesinde içeceğin çeşidine göre ne kadarlık basınç uygulayacağına kendi karar verir.


Espresso çok yüksek basınç gerektirirken, Latte Macchiato'daki köpürmüş süt daha az basınca ihtiyaç duyar.Net Miktar (g/ml)
256

Menşei
ALMANYA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
NESTLE TÜRKİYE GIDA SAN.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi