Nescafe Classic Eko Paket 200 G ( Ice Cam Bardak Hediyeli)

Nescafe Classic Eko Paket 200 G ( Ice Cam Bardak Hediyeli)

Marka: Nescafe
18,75 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Nescafe Classic Eko Paket (Ice Cam Bardak Hediyeli),  tropikal iklimde yetiştirilen yüksek kaliteli kahve çekirdeklerinin harmanından meydana gelir. NESCAFE Classic’e özel tadı veren bu harmanda kullanılan Robusta ve  Arabica çekirdekleri dir. Bu karışımda ağırlıklı olan Robusta çekirdekleridir. Bunun sebebi ise Robusta’nın baskın tadı ve kafein oranının yüksekliğidir. Her fincanda yoğun kahve tadına varacağınız NESCAFE ile yeniden canlanmanın tadını çıkartabilirsiniz.

 

Nescafé, kahve keyfinin torunlarınıza, torunlarınızın torunlarına ulaşması için de uğraşır. 75 yılı aşkın tecrübesiyle, her yıl 340.000 çiftçiyi eğitir, 60 milyon kahve ağacı diker. İşte bu yüzden Nescafé Nescafé’dir.

 

NESCAFE Classic ‘te kullanılan kahve çekirdekleri, özel kavurma yöntemleri ve spreyleme tekniği ile çözünebilir kahve haline getirilir. Bu yöntemler sayesinde NESCAFE Classic, her bardakta aynı kaliteyi sunar. 

 

Kahve hazırlarken en önemli noktalardan biri fincana öncelikle kahveyi koymaktır. Böylece kahve daha iyi çözünür. Tavsiye edilen miktar 200 ml. bir bardak için 2 dolu çay kaşığı kahve eklenmesidir. Arzuya göre süt, şeker ve kahve kreması eklenebilir. Diğer bir nokta ise ısıtıcıda her zaman taze su bulundurmanızdır. Taze, kireçsiz, içmelik su tercih edilmesi de kahvenin lezzeti açısından önem taşır. Kahve suyunun kaynar olmasına özen göstermelisiniz. Doğru sıcaklıktaki kahve suyu ile yapacağınız kahve daha köpüklü olacaktır.

 

NESCAFE Classic’i ayrıca soğuk olarak da hazırlayabilirsiniz. 3 çay kaşığı NESCAFE Classic, 200 ml soğuk süt ve arzu ettiğiniz kadar şeker ‘i karıştırarak enfes Buz gibi bi’ NESCAFE hazırlayabilirsiniz. Enfes tarifler için www.bisoguknescafe.com’u ziyaret edebilirsiniz.

 

Türk Gıda Kodeksi Kahve ve Kahve Ekstraktları Tebliği'ne uygundur.
Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi