DSACategoryId/20000000000006/20000000000130/20000000001142/20000000010436
Nescafe Classic 20'Li Paket 40G

Nescafe Classic 20'Li Paket 40G

Marka: Nescafe
6,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Yemek Tarifi
  • Önerileriniz

Nescafe Classic 20'Li Paket 40G

ÖZENLE KAVRULMUŞ KAHVE ÇEKİRDEKLERİ

NESCAFÉ Classic %100 kahvedir. 

NESCAFÉ Classic tropikal iklimde yetiştirilen yüksek kaliteli kahve çekirdeklerinin harmanından meydana gelir. NESCAFÉ Classic’e özel tadı veren bu harmanda kullanılan Robusta ve Arabica çekirdekleridir. Bu karışımda ağırlıklı olan Robusta çekirdekleridir. Bunun sebebi ise Robusta’nin yoğun tadı ve aromasıdır. NESCAFÉ, özenle seçtigi çekirdekleri harmanlayarak, en uygun derecede kavurup, çekirdekten fincana dek su dışında hiçbir sey katmadan size kahve keyfini sunar.

Türk Gıda Kodeksi Kahve ve Kahve Ekstraktları Tebliği'ne uygundur.


GÜNE BAŞLAMAK İÇİN: NESCAFÉ CLASSIC

Her fincanda yogun kahve tadına varacağınız NESCAFÉ Classic ile güne keyifli bir başlangıç yapabilirsiniz. NESCAFÉ Classic‘te kullanılan kahve çekirdekleri, özel kavurma ve kurutma yöntemleri ile çözünebilir kahve haline getirilir. Bu yöntemler sayesinde NESCAFÉ Classic, sizlere her fincanda ayni kaliteyi sunar ve kahve keyfinize keyif katar.


BUZZZ GIBI BI' NESCAFÉ

NESCAFÉ Classic’i ayrıca soğuk olarak da hazırlayabilirsiniz. 3 çay kaşığı NESCAFÉ Classic, 200 ml soğuk süt ve arzu ettiğiniz kadar şeker‘i karıştırarak enfes Buzzz gibi bi’ NESCAFÉ hazırlayabilirsiniz. 

Enfes tarifler için www.bisoguknescafe.com’u ziyaret edebilirsiniz.


NESCAFÉ PLANI

NESCAFÉ, %100 Robusta ve Arabica çekirdeklerinden üretilir. 1960’lardan beri kahve çiftçileri ile çalışıyor, mahsul üretim methodlarının geliştirilmesine yardımcı olarak sürdürülebilir kahve üretimine katkıda bulunuyoruz. Her yıl direkt olarak 170.000’den fazla kahve çiftçisi ile çalısıyoruz. Daha iyi yetiştiricilik yöntemleri kullanmaları için desteklediğimiz yerel çiftçiler ile birlikte gelecek jenerasyonların da lezzetli NESCAFÉ’nin tadını çıkarmalarını garanti altına alıyoruz.

Detay

Hazırlanışı:


1.Bir tatlı kaşığı (2 g) NESCAFE® Classic çözünebilir kahveyi fincanınıza koyun.

2.Kaynatıp 1 dakika bekletilmiş 200 mL sıcak su ekleyin.

3.Arzu ederseniz NESTLE ® COFFEE-MATE veya süt ekleyin. Dilediğiniz kadar şeker ilave edin.

4.Kahve keyfinin tadını çıkarın.


BUZZZ GİBİ Bİ' NESCAFÉ

NESCAFÉ Classic’i ayrıca soğuk olarak da hazırlayabilirsiniz. 3 çay kaşığı NESCAFÉ Classic, 200 ml soğuk süt ve arzu ettiğiniz kadar şekeri karıştırarak enfes Buzzz gibi bi’ NESCAFÉ hazırlayabilirsiniz. 

Enfes tarifler için www.bisoguknescafe.com’u ziyaret edebilirsiniz.

( ) Sepetinize Eklendi