DSACategoryId/20000000000008/20000000000150/20000000001332

Natracare Ultra Ekstra Kanatlı Ped Uzun 8'Li

Marka: Natracare
44,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Natracare Ultra Ekstra Kanatlı Ped Uzun 8'Li

%100 organik pamuk sertifikasına ve alanında "en etik ürün" ödülüne sahip Natracare Ultra Ekstra Kanatlı Ped Uzun, en yoğun regl günlerinde bile rahatlıkla kullanılabilecek bir ürün niteliği taşır. Yumuşacık pamuksu yüzeyi, özel günleriniz boyunca kendinizi kuru ve rahat hissetmenizi sağlar. 

Doğa dostu olarak tasarlanan ve geri dönüşümlü materyaller ile üretilen Natracare Ultra Ekstra Kanatlı Ped, 3 mm süper ince yapısıyla varlığını hissettirmeden performans gösterir. Parfümsüz olarak tasarlanmış ürün, alerjenik ve hassas ciltlerin kullanımına da uygun nitelik taşır. Yüksek emiş gücüne sahip iç dokusu, nemi ve sıvıyı içine hapsederek yeniden dışarı sızmasını önler. 

Net Miktar (g/ml)
8000

Menşei
İSVEÇ

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
CG DIŞ TİCARET A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi