DSACategoryId/20000000000008/20000000000150/20000000001331

Natracare Mini Günlük Ped 30'Lu

Marka: Natracare
42,95 TL
30,07 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Natracare Mini Günlük Ped 30'Lu

Natracare Mini Günlük Ped, formülünde kullanılan organik pamuk ile cildin rahat nefes almasını sağlıyor. Özel bitkisel içeriklerden üretilen arka yüzü, sıvıyı hapsederek geçirgenliği önlüyor. Düz kesim şekli ile çamaşırlara kolaylıkla uyum sağlıyor.

Parfüm maddesi barındırmayan Natracare Mini Günlük Ped, klor yerine oksijen ile beyazlatılarak cilt sağlığına uyum gösteriyor. Kadınların hassasiyetine önem veren Natracare, plastik ve boya maddesi içermiyor. Günlük ihtiyacı konforlu bir şekilde karşılayarak hayatı kolaylaştırıyor.

Vegan ve ekolojik sertifikalı olan Natracare, doğa ve insan dostu olmasının yanı sıra hayvanlar üzerinde test edilmiyor ve içeriğinde hayvansal ürüne yer vermiyor.

Net Miktar (g/ml)
30000

Menşei
İSVEÇ

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
CG DIŞ TİCARET A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi