DSACategoryId/20000000000008/20000000000150/20000000001331

Natracare Günlük Ped Ultra İnce 22'Li

Marka: Natracare
44,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Natracare Günlük Ped Ultra İnce 22'Li

Natracare Günlük Ped; %100 organik pamuk, vegan ve ekolojik ürün sertifikalarıyla, kadınların özel günlerinde mükemmel koruma sağlar.

Natcare Ped, plastik ve parfümden arındırılmış, oksijenle beyazlatılmış yüzeyi ile kadın sağlığına büyük önem veriyor. %98 oranında dönüştürülebilen malzemelerle üretilen Natracare Günlük Ped, pamuğun sağladığı rahatlığı her kullanımda yaşatıyor. Doğal ve ekolojik malzemelerden oluşan, nefes alabilen emici iç yüzey, gün boyu süren kuruluk sağlar.

Üretiminin tamamında organik işlemlerden geçen Natracare, bitki özlerinin kullanıldığı dış yüzeyle yüksek sızdırmazlık sağlar. Türk Jinekoloji Derneği tarafından onaylanan marka, kadınlara özel günlerinde özgürce hareket edebilmenin keyfini yaşatır. 

Net Miktar (g/ml)
100

Menşei
İSVEÇ

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
CG DIŞ TİCARET A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi