Nar Fesleğen Çeşnili Zeytinyağı 200 Ml

Nar Fesleğen Çeşnili Zeytinyağı 200 Ml

Marka: Nar
19,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Nar Fesleğen Çeşnili Zeytinyağı 200 Ml

Fesleğen hem taze, hem kurutularak kullanılır. Mutfakların vazgeçilmez lezzetlerinden olan fesleğenin tat ve kokusu zeytinyağıyla birleşince ortaya Nar Fesleğen Çeşnili Zeytinyağı 200 ml. çıkmaktadır.


Hızlı olmanın değer kazandığı pratik bir mutfak anlayışınız varsa, atıştırmalık ikramlar hazırlarken, NAR fesleğen çeşnili zeytinyağını kullanabilirsiniz. Örneğin domates ve fesleğen bir araya gelince enfes bir lezzet oluşur. Salatalar kadar peynir çeşitlerine de yakışan fesleğenli zeytinyağıyla makarna soslarınıza yenilikler getirmeniz mümkün.


NAR, meyveyi elle topladığı zeytinle beraber işleyerek benzersiz bir lezzet çeşitliliği sunar. Aroma ya da renklendirici gibi katkı maddeleri eklemeden, tamamen doğal olarak satışa sunulmuştur.


Hava ve ısı zeytinyağına zarar verir. Zeytinyağını doğrudan güneş ışığı görmeyen serin yerlerde saklamaya özen gösterin. Zeytinyağı her türlü kokuyu çeker. Bu nedenle yabancı koku olmayan yerlerde ağzı kapalı olarak muhafaza edilmelidir.


Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi