DSACategoryId/20000000000007/20000000000137/20000000010523

Motek Comfort Line Temizlik Seti

Marka: Motek
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Motek Comfort Line Temizlik Seti

Yeni nesil ve ileri teknoloji ürünü olan Motek Comfort Line Temizlik Seti, yer temizliğini zahmetsizce yapabilmenize olanak sağlıyor.

Motek Comfort Line Temizlik Seti, 360 derece dönebilen ve esnek bir tasarıma sahip olan paspası sayesinde mobilya altlarına, dolap arkalarına ve köşelere daha kolay erişim sağlıyor, her yeri tozdan ve kirden arındırıyor. Kovasında bulunan tekerlekleri ve çekme kulpu ile kolaylıkla yerini değiştirebileceğiniz Motek Comfort Line Temizlik Seti, mikro fiber başlığı ile de daha geniş alanları su lekesi bırakmadan temizleyebilmenize olanak tanıyor.

Parke, laminant, fayans ve diğer tüm ıslak zeminlerde kullanabileceğiniz Motek Comfort Line Temizlik Seti, daha az güç harcayarak daha büyük alanlarda lekesiz bir temizlik vadediyor.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ALPA ZÜCCACİYE TEKSTİL PLASTİK TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi