DSACategoryId/20000000000008/20000000000150/20000000001332

Molped Ultra Süper Ekonomik Gece 18'li

Marka: Molped
14,50 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Molped Ultra Süper Ekonomik Gece 18'li

Özel günler için üretilen Molped ultra hijyenik gece ped, her koşulda üstün koruma sağlıyor. Güvenli yapısıyla huzurlu bir gece geçirmenize yardım ediyor. Pamuksu yumuşaklık sunan üst yüzeyi nefes alan dokusuyla cildinize rahatlık veriyor. Ürünün sıvıyı hapseden emici bölgesi, gece boyunca kuru kalmanıza imkân tanıyor. Maksimum kuruluk hissi için güvenle kullanabilirsiniz.

Molped ultra hijyenik gece ped, sızıntıyı engelleyen yapısıyla çamaşırınıza kolayca uyum sağlıyor. Kaymayan özellik taşıyan ürün iç çamaşırınızı tamamen sarıyor. Özel tasarıma sahip üçlü geniş kanatları ve 2 mm'den ince dizaynıyla vücudunuza tam uyum sağlıyor. Özel günlerinizde kendinizi güvende hissetmek ve özgürce hareket etmek için ekonomik fiyat özelliği de sunan Molped ultra hijyenik gece ped seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Net Miktar (g/ml)
18000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
HAYAT KİMYA SAN.AŞ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi