DSACategoryId/20000000000009/20000000000158/20000000001259

Moj Moj Güneş Sürpizi

Marka: Moj Moj
49,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Moj Moj Güneş Sürpizi

Moj Moj Güneş Sürprizi, birbirinden şirin ve eğlenceli karakterden meydana gelir. Son derece zengin bir figür çeşitliliği olan seride koleksiyon değeri taşıyan 70'in üzerinde karakter bulunur. Figürler, yumuşak ve sıkıştırılabilen yapılarıyla ilgi çeker. 

5 yaş ve üzeri kız çocukları için tasarlanmış olan Moj Moj Güneş Sürprizi ürün paketi içerisinde 2 adet figür ve 1 adet koleksiyoncu rehberi yer alır. Ürünü almış olan kişiler, şansları yardım ederse güneş ışığında renk değiştiren figürleri bulabilir. 

Paket Ölçüsü: 12.7 x 8.2 x 8.2 cm

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

İçindekiler
Çok sevilen Moj Moj şimdi yepyeni serisi ve karakterleri ile çocuklarla buluşmak için sabırsızlanıyor! Göz alıcı sürpriz paketlerin her birinin içerisinde 2 adet yumuşacık, sıkıştırılabilir sevimli figür bulunuyor. Üstelik, bu sevimli figürlerden bazıları güneş ışığında renk değiştiriyor! Güneş ışığında renk değiştiren figürleri bulmaya çalışmak ise ayrı bir eğlence. Biriktirilebilir 70?ten fazla Moj Moj figürü bulunan bu seriyi kız çocukları çok sevecek. Her pakette 2 Moj Moj figürü ve 1 Koleksiyoncu Rehberi bulunmaktadır.

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
GIOCHI PREZIOSI EĞİTİM ARAÇLARI TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi