DSACategoryId/20000000000005/20000000070651/20000000001083/20000000010208
Milka Lila Pause Çilekli 34 G

Milka Lila Pause Çilekli 34 G

Marka: Milka
3,50 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Milka Lila Pause Çilekli 34 G

Milka Lila Pause Çilekli çikolata kaplamalı bar, lezzet doludur. Çilekli kreması ve pirinç patlağı karışımından oluşan iç dolgusu ve çikolata kaplaması ile Lila Pause sizlere çok farklı bir deneyim sunuyor. Hafif, yumuşak ve farklı bir lezzettir. Milka çikolatası sadece Alp Dağları'nın temiz havası ve doğal ortamında beslenen ineklerin sütünden yapılıyor. Artık bütün Milka tablet çikolatalar yeni açılır-kapatılır paketlerinde. Defalarca açılıp-kapanabilme özelliğine sahip olan yeni Milka paketleri, Milkaseverlere çikolatanın tadını daha uzun çıkarma fırsatı veriyor. 1901 yılından beri çikolata konusunda uzman olan Milka'nın 3 Tat bisküvili krema dolgulu çikolatası hijyenik koşullarda üretilip paketlenmiştir. Son kullanma tarihine kadar lezzetini ve tazeliğini korur.


Çikolata, sıcaktan, nemden ve kokulu ortamdan uzak tutulmalıdır. Buzdolabına konulmamalıdır. Buzdolabına konulmuş çikolata ani sıcaklık değişiminden dolayı homojenliğini kaybeder. Bu durumda kakao yağı üste çıkar ve çikolata üzerinde beyaz bir tabaka oluşur. Çikolatayı saklamak için en uygun sıcaklık 16-18 derecedir.


Net Miktar (g/ml)
34

Menşei
YUNANİSTAN

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
KENT GIDA MAD.SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi