DSACategoryId/20000000000005/20000000070651/20000000001081/20000000070647
Milka Çilekli Yoğurtlu Tablet Çikolata 100 G

Milka Çilekli Yoğurtlu Tablet Çikolata 100 G

Marka: Milka
5,95 TL
4,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Milka Çilekli Yoğurtlu Tablet Çikolata 100 G

Milka Çilekli Yoğurtlu Tablet Çikolata, kalpleri yumuşatan Milka çikolatasının içine dolmuş yoğurt ve çilek ile enfes bir çikolatadır. Her bir dilimi damağınızda hoş bir tat bırakacak, meyveli sürprizleri bulunan bu çikolatayı seveceksiniz. Farklı tatları bir araya getirdiği özgün çeşitleriyle çikolata severlere onlarca seçenek sunan Milka, yoğurtlu ve çilekli çikolatası ile de başınızı döndürecek. Kare formu ve açılır kapanır ambalajı sayesinde kullanımı ve saklanması da oldukça kolaydır. İstediğiniz kadarını yiyebilir, yemediğinizi tıpkı hiç açılmamış gibi saklayabilirsiniz.


Çikolatalarınızı saklarken düşük nemli ortamlarda muhafaza etmeye özen göstermelisiniz. Buzdolabı çikolatanın saklanması için elverişli değildir. Çikolatanın ham maddesi kakaodan elde edilmiş olan kakao yağı hassas bir yapıya sahip olduğundan, yüksek ısı ve neme maruz kalması halinde kristal yapısı bozulur ve kristalleri yüzeye çıkar Bu kristaller tekrar soğumaya başladığında çikolatanızın üzerinde beyazlık oluşur. Bu durum çikolatanın tadını bozmasa da görünümünü etkiler. Çikolata kokuyu çok rahat emen bir yapıya sahip olduğu için hava sızdırmayan kokusuz ortamda muhafaza edilmelidir.

Net Miktar (g/ml)
100

Menşei
ALMANYA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
KENT GIDA MAD.SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi