Milka Bonibon 3'Lü Paket 81 G

Milka Bonibon 3'Lü Paket 81 G

Marka: Milka
4,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Milka Bonibon 3'lü Paket 81 gr.,  rengarenk bonibonları, Milka'nın kalpleri yumuşatan çikolatası ile buluşturuyor. Kendine has ambalajı ve günümüze taşınan lezzeti ile çok özel bir üründür. Rengarenk kapaklarının altında farklı harfler bulunduran Milka Bonibon, lezzetli olduğu kadar eğlencelidir. 3'lü paketi sayesinde Bonibon keyfiniz daha uzun sürer. Büyük küçük herkesin bayılacağı bu çikolata Milka'nın 1901 yılından bu yana gelen deneyimi sayesinde daha da keyifli hale geliyor.


Çikolata yapılırken, kakao ağacından toplanan çekirdekler kurutulur. Fırınlanıp kavrulduktan sonra kakao tozu ve yağı olarak ayrıştırılır. Farklı yoğunluktaki çikolataları elde edebilmek için farklı oranlarda kakao kuru maddesi kakao yağı, vanilya, süt tozu, şeker ilavesi yapılır ve son hali verilir. 


Çikolata, sıcaktan, nemden ve kokulu ortamdan uzak tutulmalıdır. Buzdolabına konulmamalıdır. Buzdolabına konulmuş çikolata ani sıcaklık değişiminden dolayı homojenliğini kaybeder. Bu durumda kakao yağı üste çıkar ve çikolata üzerinde beyaz bir tabaka oluşur. Çikolatayı saklamak için en uygun sıcaklık 16-18 derecedir.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi