DSACategoryId/20000000000007/20000000000134/20000000001156/20000000010461
Migros Yumuşatıcı 3 L Okyanus 

Migros Yumuşatıcı 3 L Okyanus 

Marka: Migros
8,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Migros Yumuşatıcı 3 L Okyanus 

Migros Yumuşatıcı Okyanus; çamaşırlarınızı, değerli örtü ve yastıklarınızı, çarşaflarınızı yumuşacık yapar. İçeriğindeki yoğun parfümle temizliğin mis kokusu çamaşırlarınızı kaplar. Kalıcı parfümüyle temizliğin ferahlığını haftalarca çamaşırlarınızda hissettirir.


Ürün bileşimi; %5-15 Katyonik aktif madde, ayrıca parfüm (benzyl salicylate, coumarin, lilial, linalool), koruyucu ( methylchloroisothiazolinone ) ve renk verici içerir.


Ürün çevre bilgisi; bu ambalajda kullanılan malzeme tamamen geri dönüştürülebilir. Baskıda kullanılan mürekkep ağır metaller içermez. Bu ürünün aktif maddeleri yüzde 80 oranında doğada biyolojik olarak parçalanma özelliğine sahiptir. Ambalaj çöp değildir. Geri dönüşüm ve çevre sağlığımız için atıkların değerlendirilebileceği yerlere konulmalıdır. Geri dönüşüm dünya mirasına katkısı unutulmamalıdır.


Migros yumuşatıcıyı elde ve otomatik çamaşır makinelerinde güvenle kullanabilirsiniz. Durulama suyunda kullanılır. Elde yıkamada Migros Yumuşatıcı ile durulama yaptıktan sonra tekrar durulama yapmayınız. 


Tüketicinin dikkatine: Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız. Çocuklardan uzak tutunuz. Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz. Gözle temas halinde hemen gözleri bol su ile yıkayınız. Cildi korumak amacıyla ellerin mamulle uzun süre temasından kaçınınız. Oda sıcaklığında yaklaşık (25 derece) muhafaza ediniz. Direkt olarak çamaşırlarınızın üzerine dökmeyiniz. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız.

Detay

( ) Sepetinize Eklendi